Artykuły z prasy fachowej
W dostępnej literaturze, o zastosowaniu paroizolacji w konstrukcji dachu decyduje charakter pomieszczeń jakie znajdują się pod nim. Zakłada się, że jeżeli pomieszczenia te są suche (o ciśnieniu cząstkowym pary wodnej poniżej 1 ...
Niezwykła wytrzymałość i wysoki poziom wodoodporności pozwalający na skuteczną izolację przeciwwilgociową fundamentów oraz zabezpieczenie ochranianych stref - to podstawowe zalety folii budowlanej Izol-Bud firmy Marma Polskie Folie.
Leżący na dachu śnieg, zwłaszcza świeży wygląda niezwykle dekoracyjnie. Nie miejmy jednak złudzeń - ozdobna warstwa białego puchu to jednocześnie prawdziwy test szczelności pokrycia, a w krytycznych przypadkach poważne zagrożenie dla konstrukcji nośnej dachu.
Jeszcze nie tak dawno jedynym dostępnym materiałem do izolacji dachu była papa. Dziś zastąpiły ją specjalistyczne membrany lub folie wstępnego krycia. Który materiał wybrać i kiedy?
Nawet do 30% ciepła może uciekać z naszego domu przez źle ocieplone poddasze. Właściwa izolacja termiczna to gwarancja energooszczędności. Jest tylko jeden warunek – musi być dobrze wykonana. A to nie zawsze jest takie oczywiste.
Dobrze wykonany dach powinien chronić nasz dom nie tylko przed opadami atmosferycznymi i wilgocią, ale także - w zależności od pory roku - utratą ciepła lub przegrzaniem. Aby tak było musi być jednak odpowiednio zabezpieczony.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Copyright Marma Polskie Folie 2021
zobacz także: marma.com.pl milleniumhall.pl divameble.pl lenko.com.pl |      Prywatność